![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bobokitty | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Adam's Apples (2005) - Jul 19, 2009 |
| 90 | Aaltra (2004) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Coraline (2009) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Good Bye Lenin! (2003) - Jul 19, 2009 |
| 87 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Jul 19, 2009 |
| 86 | Idiocracy (2006) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Jul 19, 2009 |
| 82 | The Day After Tomorrow (2004) - Jul 19, 2009 |
| 65 | Dr. Dolittle (1998) - Jul 19, 2009 |
| 85 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Jul 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |