Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bobshabazz
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 FLCL (2000) - Mar 15, 2012
95 The Shining (1980) - Apr 22, 2011
80 Waiting... (2005) - Apr 22, 2011
85 Back to the Future (1985) - Apr 22, 2011
70 V for Vendetta (2006) - Apr 22, 2011
80 Spaceballs (1987) - Apr 22, 2011
70 Apollo 13 (1995) - Apr 22, 2011
75 Clerks (1994) - Apr 22, 2011
50 Wedding Crashers (2005) - Apr 22, 2011
50 Pineapple Express (2008) - Apr 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bobshabazz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?