![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bogdan | |
![]() |
Cinema Addict - 1069 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: Bucharest, Romania
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Kabluey (2007) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Numb (2007) - Jul 21, 2009 |
| 90 | The Wackness (2008) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Shattered (2007) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Wind Chill (2007) - Jul 21, 2009 |
| 90 | The Dust Factory (2004) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Mean Creek (2004) - Jul 21, 2009 |
| 90 | Dead Men Don't Wear Plaid (1982) - Jul 21, 2009 |
| 100 | The Lonely Guy (1984) - Jul 21, 2009 |
| 90 | All of Me (1984) - Jul 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |