Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bogdanstefan
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Feb 13, 2012
Location: Bucharest, Romania
Recent Rankings
100 City of God (2003) - May 06, 2012
75 Another Year (2010) - May 03, 2012
90 The King's Speech (2010) - Apr 19, 2012
90 Midnight in Paris (2011) - Apr 08, 2012
85 Blue Valentine (2010) - Mar 30, 2012
90 The Descendants (2011) - Mar 27, 2012
65 Carnage (2011) - Mar 08, 2012
95 El empleo (2008) - Mar 05, 2012
90 Memories of Murder (2003) - Mar 05, 2012
97 Goodfellas (1990) - Feb 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bogdanstefan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?