![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
boglitz | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 95 | Dead Poets Society (1989) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Aug 18, 2009 |
| 60 | WALL·E (2008) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Analyze This (1999) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Bourne Identity (2002) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Whole Nine Yards (2000) - Aug 18, 2009 |
| 75 | American Pie (1999) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Bad Boys (1995) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Groundhog Day (1993) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |