![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bojnberry | |
![]() |
Film Freak - 863 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 90 | The Great Dictator (1940) - Sep 08, 2008 |
| 77 | The Fog of War (2003) - Sep 08, 2008 |
| 75 | The Dark Knight (2008) - Sep 08, 2008 |
| 80 | Un Chien Andalou (1929) - Sep 08, 2008 |
| 77 | L'Âge d'or (1930) - Sep 08, 2008 |
| 70 | Robinson Crusoe (1954) - Sep 08, 2008 |
| 84 | The Milky Way (1969) - Sep 08, 2008 |
| 80 | The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Sep 08, 2008 |
| 82 | Phantom of Liberty (1974) - Sep 08, 2008 |
| 85 | Belle de jour (1967) - Sep 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |