bojwase

bojwase
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2007
Location: Kansas City, USA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 58% White Men Can't Jump (1992) - Rated 22 Dec 2007
60 4% Elektra (2005) - Rated 22 Dec 2007
83 38% Spider-Man (2002) - Rated 22 Dec 2007
30 0% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 22 Dec 2007
80 28% Predator (1987) - Rated 22 Dec 2007
69 7% The Adventures of Pluto Nash (2002) - Rated 22 Dec 2007
99 98% The Devil's Advocate (1997) - Rated 22 Dec 2007
81 32% Akira (1988) - Rated 22 Dec 2007
97 92% Spirited Away (2001) - Rated 22 Dec 2007
93 74% The Boondock Saints (1999) - Rated 22 Dec 2007