boky

boky
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 44% 50/50 (2011) - Rated 24 Apr 2014
95 79% In Bruges (2008) - Rated 24 Apr 2014
95 79% The Pianist (2002) - Rated 23 Apr 2014
96 90% Shaun of the Dead (2004) - Rated 23 Apr 2014
95 79% The Town (2010) - Rated 23 Apr 2014
90 57% Kick-Ass (2010) - Rated 23 Apr 2014
95 79% Saving Private Ryan (1998) - Rated 23 Apr 2014
90 57% Back to the Future (1985) - Rated 23 Apr 2014
90 57% Malcolm X (1992) - Rated 23 Apr 2014
95 79% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 23 Apr 2014