![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
boleratz | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2011
|

| 0 | Clerks (1994) - Jan 31, 2011 |
| 80 | Jackass: The Movie (2002) - Jan 31, 2011 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Jan 31, 2011 |
| 70 | Minority Report (2002) - Jan 31, 2011 |
| 75 | Little Miss Sunshine (2006) - Jan 31, 2011 |
| 99 | Back to the Future Part III (1990) - Jan 31, 2011 |
| 14 | Vanilla Sky (2001) - Jan 31, 2011 |
| 0 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jan 31, 2011 |
| 85 | Animal House (1978) - Jan 31, 2011 |
| 100 | Crank (2006) - Jan 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |