![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bonafidediva | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2011
Location: Baltimore, MD, USA
|

| 98 | The Lion King (1994) - Oct 23, 2011 |
| 84 | The Fifth Element (1997) - Oct 21, 2011 |
| 88 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Oct 21, 2011 |
| 88 | Easy A (2010) - Oct 21, 2011 |
| 85 | Edge of Darkness (2010) - Oct 21, 2011 |
| 89 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Oct 21, 2011 |
| 92 | Enemy of the State (1998) - Oct 21, 2011 |
| 90 | Face/Off (1997) - Oct 21, 2011 |
| 84 | Drumline (2002) - Oct 21, 2011 |
| 90 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Oct 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |