![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
booksplease | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2006
Location: USA
|

| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Bound (1996) - Aug 13, 2007 |
| 90 | King Kong (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Contact (1997) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Panic Room (2002) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 13, 2007 |
| 45 | X-Men: The Last Stand (2006) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Heat (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |