Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
boraakkizal
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2009
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 The Jacket (2005) - Jun 21, 2009
60 The Fly (1986) - Jun 21, 2009
65 Mulholland Drive (2001) - Jun 21, 2009
60 Alien 3 (1992) - Jun 21, 2009
70 Blue Velvet (1986) - Jun 21, 2009
80 Yedi bela Hüsnü (1982) - Jun 21, 2009
70 Nosferatu (1922) - Jun 21, 2009
70 Rocky Balboa (2006) - Jun 21, 2009
60 The Tailor of Panama (2001) - Jun 21, 2009
70 A.R.O.G (2008) - Jun 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with boraakkizal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?