Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
borakilic
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
Location: Turkey
Recent Rankings
70 Iron Man (2008) - Aug 31, 2010
75 Ocean's Thirteen (2007) - Aug 31, 2010
80 The Green Mile (1999) - Aug 31, 2010
45 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 31, 2010
50 Signs (2002) - Aug 31, 2010
60 Body of Lies (2008) - Aug 31, 2010
75 The Machinist (2004) - Aug 31, 2010
80 Thank You for Smoking (2006) - Aug 31, 2010
50 King Kong (2005) - Aug 31, 2010
55 The Weather Man (2005) - Aug 31, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with borakilic. Why not go rank more films, then come back and check it out again?