Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bordercollie
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2006
Location: USA
Recent Rankings
75 The Animatrix (2003) - Jun 25, 2011
82 The Town (2010) - Jun 25, 2011
78 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Jun 25, 2011
84 Meet the Robinsons (2007) - Jun 25, 2011
83 Troy (2004) - Jun 25, 2011
79 Korebe (1985) - Jun 25, 2011
67 Wayne's World (1992) - Jun 25, 2011
78 The Orphanage (2007) - Jun 25, 2011
86 Irreversible (2002) - Jun 25, 2011
89 Quiz Show (1994) - Jun 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bordercollie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?