borisf

borisf
Cinema Addict - 1599 Film Ratings
Member Since: 10 May 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

19% Sex, Lies, and Videotape (1989) - Rated 29 Aug 2015
90 69% Reality Bites (1994) - Rated 29 Aug 2015
19% Thursday (1998) - Rated 29 Aug 2015
19% Half Baked (1998) - Rated 29 Aug 2015
19% Wrong Turn (2003) - Rated 29 Aug 2015
19% You Got Served (2004) - Rated 29 Aug 2015
19% Babe: Pig in the City (1998) - Rated 29 Aug 2015
19% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 29 Aug 2015
19% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 29 Aug 2015
19% Year One (2009) - Rated 29 Aug 2015