![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bostonghc | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Japan
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | I, Robot (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Kingdom of Heaven (2005) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Godfather (1972) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Reign of Fire (2002) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Titanic (1997) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Time Machine (2002) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Perfect Storm (2000) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Matrix (1999) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |