bostontr

bostontr
Movie Buff - 435 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 11% Outbreak (1995) - Rated 06 Sep 2008
75 25% WarGames (1983) - Rated 06 Sep 2008
70 17% Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Rated 06 Sep 2008
90 72% The Three Musketeers (1973) - Rated 06 Sep 2008
70 17% The Jewel of the Nile (1985) - Rated 06 Sep 2008
95 89% Men of Honor (2000) - Rated 06 Sep 2008
50 6% Clue (1985) - Rated 06 Sep 2008
70 17% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 06 Sep 2008
80 33% North by Northwest (1959) - Rated 06 Sep 2008
25 3% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 06 Sep 2008