boydcustom

boydcustom
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% Catch Me If You Can (2002) - Rated 02 Mar 2012
82 38% Schindler's List (1993) - Rated 02 Mar 2012
84 48% The Warriors (1979) - Rated 02 Mar 2012
98 90% Toy Story (1995) - Rated 02 Mar 2012
96 82% Ratatouille (2007) - Rated 02 Mar 2012
84 48% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 02 Mar 2012
86 58% V for Vendetta (2006) - Rated 02 Mar 2012
86 58% Bolt (2008) - Rated 02 Mar 2012
98 90% The Usual Suspects (1995) - Rated 02 Mar 2012
98 90% The Incredibles (2004) - Rated 02 Mar 2012