![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bp2070 | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2010
Location: USA
|

| 80 | Ghost in the Shell (1995) - Oct 17, 2010 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 17, 2010 |
| 85 | Infernal Affairs (2002) - Oct 17, 2010 |
| 80 | The Green Mile (1999) - Oct 17, 2010 |
| 85 | Memento (2001) - Oct 17, 2010 |
| 90 | Moon (2009) - Oct 17, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 17, 2010 |
| 95 | Heat (1995) - Oct 17, 2010 |
| 95 | Goodfellas (1990) - Oct 17, 2010 |
| 90 | Coming to America (1988) - Oct 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |