Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bpud
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
89 American Beauty (1999) - Aug 25, 2009
73 Marie Antoinette (2006) - Aug 25, 2009
87 Corrina, Corrina (1994) - Aug 25, 2009
88 The Prestige (2006) - Aug 25, 2009
86 12 Monkeys (1995) - Aug 25, 2009
85 Donnie Darko (2001) - Aug 25, 2009
86 Garden State (2004) - Aug 25, 2009
87 Little Miss Sunshine (2006) - Aug 25, 2009
87 Léon: The Professional (1994) - Aug 25, 2009
86 The Grudge (2004) - Aug 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bpud. Why not go rank more films, then come back and check it out again?