![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brack182 | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | Jim Gaffigan: Beyond the Pale (2006) - Mar 04, 2009 |
| 92 | Black Hawk Down (2001) - Mar 04, 2009 |
| 99 | Crash (2005) - Mar 04, 2009 |
| 94 | Jerry Maguire (1996) - Mar 04, 2009 |
| 98 | Gladiator (2000) - Mar 04, 2009 |
| 89 | Bruce Almighty (2003) - Mar 04, 2009 |
| 95 | The Patriot (2000) - Mar 04, 2009 |
| 94 | 10 Things I Hate About You (1999) - Mar 04, 2009 |
| 97 | The Prestige (2006) - Mar 04, 2009 |
| 78 | Rescue Dawn (2006) - Mar 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |