![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bractus | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2009
Location: Teresina, Piauí, Brazil
|

| 50 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Aug 23, 2009 |
| 90 | Metropolis (1927) - Aug 23, 2009 |
| 100 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 23, 2009 |
| 95 | Snatch (2000) - Aug 23, 2009 |
| 70 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Independence Day (1996) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Aug 23, 2009 |
| 80 | Elephant (2003) - Aug 23, 2009 |
| 95 | 300 (2007) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |