![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brady | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2009
Location: Australia
|

| 95 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Apr 14, 2009 |
| 80 | Jaws (1975) - Apr 14, 2009 |
| 80 | Big Trouble in Little China (1986) - Apr 14, 2009 |
| 10 | The English Patient (1996) - Apr 14, 2009 |
| 80 | Juno (2007) - Apr 14, 2009 |
| 83 | The Prestige (2006) - Apr 14, 2009 |
| 88 | Dracula (1992) - Apr 14, 2009 |
| 97 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Apr 14, 2009 |
| 85 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Apr 14, 2009 |
| 80 | Alien (1979) - Apr 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |