![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brady12 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2009
Location: Dalllas, TX, USA
|

| 80 | Clerks (1994) - Dec 27, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Dec 27, 2009 |
| 70 | The Wedding Singer (1998) - Dec 27, 2009 |
| 88 | Innerspace (1987) - Dec 27, 2009 |
| 70 | Spider-Man (2002) - Dec 27, 2009 |
| 75 | Timecop (1994) - Dec 27, 2009 |
| 85 | I, Robot (2004) - Dec 27, 2009 |
| 3 | Finding Nemo (2003) - Dec 27, 2009 |
| 70 | Batman Begins (2005) - Dec 27, 2009 |
| 59 | Zoolander (2001) - Dec 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |