![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brainiac | |
![]() |
Movie Buff - 175 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2011
Location: Turkey
|

| 78 | Memories of Murder (2003) - Sep 17, 2011 |
| 80 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Sep 17, 2011 |
| 66 | Mystic River (2003) - Sep 16, 2011 |
| 78 | Toy Story 3 (2010) - Sep 16, 2011 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Sep 16, 2011 |
| 86 | Home (2009) - Sep 16, 2011 |
| 75 | Ice Age (2002) - Sep 16, 2011 |
| 74 | Enemy at the Gates (2001) - Sep 16, 2011 |
| 80 | Black Hawk Down (2001) - Sep 16, 2011 |
| 75 | Jurassic Park (1993) - Sep 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |