Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bramvda
Movie Buff - 179 Films Ranked
Member Since: Mar 4, 2009
Location: boom, antwerpen, Belgium
Bio: Love movies
Recent Rankings
80 The Bourne Supremacy (2004) - Mar 06, 2009
75 Mamma Mia! (2008) - Mar 06, 2009
50 Live Free or Die Hard (2007) - Mar 06, 2009
50 Big Momma's House (2000) - Mar 06, 2009
50 Daredevil (2003) - Mar 06, 2009
65 Pretty Woman (1990) - Mar 06, 2009
0 Saw (2003) - Mar 06, 2009
84 Primal Fear (1996) - Mar 06, 2009
80 The Memory of a Killer (2003) - Mar 06, 2009
96 The Dark Knight (2008) - Mar 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bramvda. Why not go rank more films, then come back and check it out again?