![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brandonm | |
![]() |
Movie Buff - 293 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2010
Location: Canada
|

| 76 | The Fountainhead (1949) - Jul 10, 2011 |
| 90 | The Social Network (2010) - Jul 10, 2011 |
| 84 | Panic Room (2002) - Jul 10, 2011 |
| 75 | Coraline (2009) - Jul 10, 2011 |
| 85 | Mystic River (2003) - Jul 10, 2011 |
| 0 | The Strangers (2008) - Aug 10, 2010 |
| 80 | The Aviator (2004) - Aug 10, 2010 |
| 97 | Doodlebug (1997) - Jul 06, 2010 |
| 100 | Inception (2010) - Jul 06, 2010 |
| 0 | Monsters, Inc. (2001) - Jul 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |