bravesfanc

bravesfanc
Cinema Addict - 1108 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 94% Sky High (2005) - Rated 30 Apr 2015
80 85% 28 Days Later (2002) - Rated 30 Apr 2015
60 44% Children of Men (2006) - Rated 30 Apr 2015
40 12% Assembly (2007) - Rated 30 Apr 2015
40 12% Ong-Bak 3: The Final Battle (2010) - Rated 30 Apr 2015
70 67% Taken 2 (2012) - Rated 30 Apr 2015
70 67% Side Effects (2013) - Rated 30 Apr 2015
70 67% Looper (2012) - Rated 30 Apr 2015
40 12% Jack (1996) - Rated 30 Apr 2015
70 67% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 30 Apr 2015