![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brbi | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2010
Location: USA
|

| 100 | Ransom (1996) - Aug 06, 2010 |
| 100 | The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 06, 2010 |
| 80 | Rush Hour 2 (2001) - Aug 06, 2010 |
| 92 | Eagle Eye (2008) - Aug 06, 2010 |
| 95 | Armageddon (1998) - Aug 06, 2010 |
| 100 | Bad Boys II (2003) - Aug 06, 2010 |
| 100 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Aug 06, 2010 |
| 100 | Funny Games (2008) - Aug 06, 2010 |
| 100 | Blood Diamond (2006) - Aug 06, 2010 |
| 78 | Face/Off (1997) - Aug 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |