Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
breeze
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jun 5, 2010
Location: ANKARA, Turkey
Bio: Server cannot be found...
Recent Rankings
70 Anna Karenina (1935) - Jun 06, 2010
100 The Godfather: Part II (1974) - Jun 06, 2010
10 Rambo III (1988) - Jun 06, 2010
100 Finding Nemo (2003) - Jun 06, 2010
85 The Terminal (2004) - Jun 05, 2010
100 Forrest Gump (1994) - Jun 05, 2010
80 Cocktail (1988) - Jun 05, 2010
80 Vanilla Sky (2001) - Jun 05, 2010
85 The Last Samurai (2003) - Jun 05, 2010
90 Collateral (2004) - Jun 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with breeze. Why not go rank more films, then come back and check it out again?