![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bren | |
![]() |
Cinema Addict - 1174 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2008
Location: Dunedin, New Zealand
|
|
Message Sent!
| |

| 53 | Chloe (2010) - Nov 07, 2011 |
| 85 | Dogtooth (2010) - Nov 07, 2011 |
| 57 | Hot Tub Time Machine (2010) - Nov 07, 2011 |
| 82 | Broken Embraces (2009) - Nov 07, 2011 |
| 79 | JCVD (2008) - Nov 07, 2011 |
| 77 | The Hangover (2009) - Nov 07, 2011 |
| 65 | The Deal (2003) - Nov 07, 2011 |
| 58 | Sky High (2005) - Nov 07, 2011 |
| 75 | Oldboy (2003) - Nov 07, 2011 |
| 50 | The Girl Next Door (2004) - Nov 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |