Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
brenda4891
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2010
Location: Fairbanks, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 The Wedding Planner (2001) - Jan 06, 2010
70 What Women Want (2000) - Jan 06, 2010
90 Memoirs of a Geisha (2005) - Jan 06, 2010
68 Something's Gotta Give (2003) - Jan 06, 2010
88 Some Like It Hot (1959) - Jan 06, 2010
78 Runaway Bride (1999) - Jan 06, 2010
85 Spanglish (2004) - Jan 06, 2010
85 Two Weeks Notice (2002) - Jan 06, 2010
85 P.S. I Love You (2007) - Jan 06, 2010
70 Maid in Manhattan (2002) - Jan 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with brenda4891. Why not go rank more films, then come back and check it out again?