![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
breno | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2010
Location: Germany
|

| 81 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 04, 2010 |
| 80 | No Direction Home: Bob Dylan (2005) - Sep 04, 2010 |
| 77 | Phone Booth (2003) - Sep 04, 2010 |
| 1 | Turistas (2006) - Sep 04, 2010 |
| 74 | Thank You for Smoking (2006) - Sep 04, 2010 |
| 70 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Sep 04, 2010 |
| 67 | Dances with Wolves (1990) - Sep 04, 2010 |
| 2 | Big Momma's House (2000) - Sep 04, 2010 |
| 5 | Home Alone (1990) - Sep 04, 2010 |
| 5 | The Mummy Returns (2001) - Sep 04, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |