Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
brettj_da
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2010
Location: USA
Recent Rankings
94 The Next Three Days (2010) - Dec 15, 2010
93 The Social Network (2010) - Dec 15, 2010
96 127 Hours (2010) - Dec 15, 2010
95 I Am Legend (2007) - Dec 15, 2010
95 Casino Royale (2006) - Dec 15, 2010
95 Trading Places (1983) - Dec 15, 2010
96 Shrek (2001) - Dec 15, 2010
95 The Talented Mr. Ripley (1999) - Dec 15, 2010
95 Rain Man (1988) - Dec 15, 2010
95 Black Hawk Down (2001) - Dec 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with brettj_da. Why not go rank more films, then come back and check it out again?