![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brianberns | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2011
Location: USA
|

| 95 | Spirited Away (2002) - Apr 15, 2011 |
| 75 | Alien (1979) - Apr 15, 2011 |
| 85 | Wings of Desire (1987) - Apr 15, 2011 |
| 90 | Groundhog Day (1993) - Apr 15, 2011 |
| 90 | Lost in Translation (2003) - Apr 15, 2011 |
| 60 | Inglourious Basterds (2009) - Apr 15, 2011 |
| 30 | The Godfather (1972) - Apr 15, 2011 |
| 80 | Mary Poppins (1964) - Apr 15, 2011 |
| 70 | Rear Window (1954) - Apr 15, 2011 |
| 60 | Unforgiven (1992) - Apr 15, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |