![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brianchaley | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2007
Location: USA
|

| 50 | Analyze This (1999) - Jun 17, 2007 |
| 85 | X2: X-Men United (2003) - Jun 17, 2007 |
| 75 | Hellboy (2004) - Jun 17, 2007 |
| 35 | Basic (2003) - Jun 17, 2007 |
| 25 | The Avengers (1998) - Jun 17, 2007 |
| 85 | Half Baked (1998) - Jun 17, 2007 |
| 70 | And the Band Played On (1993) - Jun 17, 2007 |
| 70 | Mission: Impossible (1996) - Jun 17, 2007 |
| 95 | Casino (1995) - Jun 17, 2007 |
| 85 | Man on Fire (2004) - Jun 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |