![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brian_minsk | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 82 | Man on Wire (2008) - Sep 20, 2010 |
| 87 | Good Will Hunting (1997) - Sep 20, 2010 |
| 85 | WALL·E (2008) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Pride & Prejudice (2005) - Sep 20, 2010 |
| 85 | Juno (2007) - Sep 20, 2010 |
| 97 | Blade Runner (1982) - Sep 20, 2010 |
| 92 | Ratatouille (2007) - Sep 20, 2010 |
| 92 | Coraline (2009) - Sep 20, 2010 |
| 25 | Lady in the Water (2006) - Sep 20, 2010 |
| 60 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |