![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brianneg | |
![]() |
Movie Buff - 283 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
Location: Cary, IL, USA
|

| 92 | Hook (1991) - Dec 22, 2008 |
| 89 | Benny & Joon (1993) - Dec 22, 2008 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Dec 22, 2008 |
| 83 | The Hunchback of Notre Dame (1996) - Dec 22, 2008 |
| 88 | Rashomon (1950) - Dec 22, 2008 |
| 80 | White Noise (2005) - Dec 22, 2008 |
| 85 | Doctor Zhivago (1965) - Dec 22, 2008 |
| 83 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Dec 22, 2008 |
| 90 | Space Jam (1996) - Dec 22, 2008 |
| 85 | Field of Dreams (1989) - Dec 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |