brianp123

brianp123
Movie Buff - 371 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2013
Location: Buffalo, New York, USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Falling Down (1993) - Rated 10 Feb 2013
100 Watchmen (2009) - Rated 10 Feb 2013
100 Cube (1997) - Rated 10 Feb 2013
100 Zoolander (2001) - Rated 10 Feb 2013
100 The Mummy Returns (2001) - Rated 10 Feb 2013
100 Men in Black II (2002) - Rated 10 Feb 2013
100 Miss Congeniality (2000) - Rated 10 Feb 2013
100 Grease (1978) - Rated 10 Feb 2013
100 Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 10 Feb 2013
100 A Bug's Life (1998) - Rated 10 Feb 2013