Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
bribrihate
Movie Buff - 273 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2008
Location: Madisonville, KY, USA, USA
Age: 23
Gender: Male
Status: Attached
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
63 Demolition Man (1993) - Jul 07, 2008
68 The Burbs (1989) - Jul 06, 2008
65 Dog Soldiers (2002) - Jul 06, 2008
70 Ready to Rumble (2000) - Jul 06, 2008
80 Psycho (1960) - Jul 05, 2008
10 Broken (2006) - Jul 05, 2008
Mini-Review: Horrible. Not even so bad it's good, just plain bad.
77 Surf's Up (2007) - Jul 04, 2008
75 28 Days Later (2002) - Jul 04, 2008
65 Anaconda (1997) - Jul 04, 2008
72 Kung Fu Panda (2008) - Jul 04, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with bribrihate. Why not go rank more films, then come back and check it out again?