Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
brightside
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: Bulgaria
Recent Rankings
30 The Art of Getting By (2011) - Sep 04, 2011
60 (500) Days of Summer (2009) - Sep 04, 2011
100 American Beauty (1999) - Sep 04, 2011
100 Requiem for a Dream (2000) - Sep 04, 2011
100 Adventureland (2009) - Sep 04, 2011
100 Dark City (1998) - Aug 22, 2011
60 Everything Must Go (2011) - Aug 22, 2011
60 From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 20, 2011
70 Big Nothing (2006) - Aug 17, 2011
50 Friends with Benefits (2011) - Aug 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with brightside. Why not go rank more films, then come back and check it out again?