![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brillo_pad | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2006
Location: USA
|

| 93 | Pierrot le fou (1965) - Jan 21, 2010 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Aug 16, 2009 |
| 10 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Aug 12, 2009 |
| 25 | Death Proof (2007) - Aug 12, 2009 |
| 55 | Analyze This (1999) - Aug 12, 2009 |
| 86 | Brazil (1985) - Aug 12, 2009 |
| 81 | Visioneers (2008) - Aug 12, 2009 |
| 70 | The Machine Girl (2008) - Aug 11, 2009 |
| 94 | Breathless (1960) - Aug 11, 2009 |
| 30 | The Hangover (2009) - Aug 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |