![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bripherly | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Aug 28, 2009
Location: USA
|

| 76 | Donnie Darko (2001) - Aug 28, 2009 |
| 77 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Aug 28, 2009 |
| 90 | The Kid Stays In the Picture (2002) - Aug 28, 2009 |
| 88 | Sin City (2005) - Aug 28, 2009 |
| 87 | Platoon (1986) - Aug 28, 2009 |
| 78 | The American President (1995) - Aug 28, 2009 |
| 89 | Memento (2001) - Aug 28, 2009 |
| 95 | Fight Club (1999) - Aug 28, 2009 |
| 90 | A River Runs Through It (1992) - Aug 28, 2009 |
| 90 | The Departed (2006) - Aug 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |