![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brittan | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2010
Location: New York, NY, USA
|
|
Bio: what does it mean?
| |

| 93 | Reds (1981) - Aug 10, 2010 |
| 86 | Autumn Sonata (1978) - Aug 07, 2010 |
| 72 | Youth in Revolt (2010) - Aug 03, 2010 |
| 95 | The White Ribbon (2009) - Aug 03, 2010 |
| 95 | The White Stripes Under Great White Northern Lights (2009) - Aug 03, 2010 |
| 100 | Play Time (1967) - Aug 03, 2010 |
| 92 | Bonnie and Clyde (1967) - Aug 03, 2010 |
| 94 | Singin' in the Rain (1952) - Aug 03, 2010 |
| 97 | Toy Story 3 (2010) - Aug 03, 2010 |
| 65 | Demon Seed (1977) - Aug 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |