![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
briwest | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2009
Location: USA
|

| 70 | Commando (1985) - Oct 17, 2009 |
| 90 | Predator (1987) - Oct 17, 2009 |
| 10 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Oct 17, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Oct 17, 2009 |
| 90 | Home Alone (1990) - Oct 17, 2009 |
| 90 | High Noon (1952) - Oct 17, 2009 |
| 90 | There's Something About Mary (1998) - Oct 17, 2009 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Oct 17, 2009 |
| 90 | Boogie Nights (1997) - Oct 17, 2009 |
| 95 | Jackie Brown (1997) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |