brkl

brkl
Movie Buff - 489 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2013
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 17% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 10 Oct 2014
70 37% Some Like It Hot (1959) - Rated 10 Oct 2014
75 54% War of the Worlds (2005) - Rated 10 Oct 2014
80 73% Seven Samurai (1954) - Rated 10 Oct 2014
70 37% Lawless (2012) - Rated 10 Oct 2014
70 37% Alien: Resurrection (1997) - Rated 10 Oct 2014
70 37% Patton (1970) - Rated 10 Oct 2014
65 25% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 10 Oct 2014
90 92% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 10 Oct 2014
80 73% The Deer Hunter (1978) - Rated 10 Oct 2014