![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
brownlikeme | |
![]() |
Movie Buff - 380 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2012
Location: USA
|

| 86 | Glory (1989) - Feb 05, 2012 |
| 82 | The Fast and the Furious (2001) - Feb 05, 2012 |
| 84 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Feb 05, 2012 |
| 90 | Straw Dogs (1971) - Feb 05, 2012 |
| 88 | Wall Street (1987) - Feb 05, 2012 |
| 99 | Goodfellas (1990) - Feb 05, 2012 |
| 95 | Live Free or Die Hard (2007) - Feb 05, 2012 |
| 88 | Notting Hill (1999) - Feb 05, 2012 |
| 88 | American Beauty (1999) - Feb 05, 2012 |
| 88 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Feb 05, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |