![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bruce6144 | |
![]() |
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Oct 29, 2008
Location: The Colony, Texas, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 71 | The Sweetest Thing (2002) - Nov 12, 2008 |
| 85 | How High (2001) - Nov 12, 2008 |
| 88 | Zombie (1979) - Nov 09, 2008 |
| 87 | Rent (2005) - Nov 08, 2008 |
| 83 | Dr. Dolittle (1998) - Nov 08, 2008 |
| 90 | Shrek 2 (2004) - Nov 08, 2008 |
| 85 | Rush Hour (1998) - Nov 08, 2008 |
| 91 | Class of Nuke 'Em High (1986) - Nov 08, 2008 |
| 70 | Big Momma's House (2000) - Nov 08, 2008 |
| 83 | Friday the 13th Part 2 (1981) - Nov 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |