![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bruinsmj | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2010
Location: Norwood, ON, Canada
|

| 90 | Cruel Intentions (1999) - Feb 22, 2010 |
| 75 | Pet Sematary (1989) - Feb 22, 2010 |
| 70 | The Lovely Bones (2009) - Feb 22, 2010 |
| 85 | Where the Wild Things Are (2009) - Feb 22, 2010 |
| 75 | Daybreakers (2010) - Feb 22, 2010 |
| 60 | Legion (2010) - Feb 22, 2010 |
| 90 | Avatar (2009) - Feb 22, 2010 |
| 90 | The Twilight Saga: New Moon (2009) - Feb 22, 2010 |
| 100 | Brokeback Mountain (2005) - Feb 22, 2010 |
| 65 | The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Feb 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |