![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
bruizez | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2009
Location: pasadena, ca, USA
|

| 90 | Atonement (2007) - Jul 16, 2009 |
| 93 | The Darjeeling Limited (2007) - Jul 16, 2009 |
| 90 | Sid and Nancy (1986) - Jul 16, 2009 |
| 95 | Donnie Darko (2001) - Jul 16, 2009 |
| 70 | Sex Drive (2008) - Jul 16, 2009 |
| 85 | Role Models (2008) - Jul 16, 2009 |
| 92 | Love Me If You Dare (2003) - Jul 16, 2009 |
| 95 | Amélie (2001) - Jul 16, 2009 |
| 93 | 21 Grams (2003) - Jul 16, 2009 |
| 82 | 21 (2008) - Jul 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |